Home » Konu Dışı » Intermec PM43 Barkod Cihazı Özellikleri

Intermec PM43 Barkod Cihazı Özellikleri

Endüstriyel barkotlu yazıcılar arasubda yer alan intermec pm43 yüksek performanslı baskı kalitesi ile size güvenilir bir hizmet sunuyor. Çelik kasası sayesinde uzun ömürlü bir kullanım imkanı barındıran ürünü barkod yazdırmak amaçlı kullanabilirsiniz. Kalite ve fiyat bazında verimlilik prensibiyle çalışan barkod yazıcı aynı zamanda dokunmatik ekranı sayesinde pratik bir kullanıma sahiptir.

Genellikle üretimin gerçekleştirildiği sahalarda ve depolarda tercih edilen ürün aynı zamanda kablosuz bağlantı, ethernet ve seri port gibi bağlantı seçenekleri de içermektedir. Özellikle orta ölçekli baskı teknolojilerinde istenilen kolaylığı sağlayarak hızlı üretimi kolaylaştıran model geliştirilmiş teknik donanım özelliklerine de sahiptir.

 

Ürünün Teknik Özellikleri

Termal transfer ve direkt termal baskı yöntemleri barındıran intermet pm 43 modeli 203 dpi baskı teknolojisiyle ürünlerinize yüksek çözünürlük özellikli baskı imkanı sunmaktadır. 300 dpi ve 406 dpi gibi çözünürlük derecelerine de yükseltilebilen model 128 MB flash memory, 128 MB SDRAM ve 1 Comparct Flash Slot hafıza genişliğine sahiptir. 1 ve 2d barkodların toplu olarak basılmasında kolaylıkla kullanılabilen ürünün Intermac PM43 driver dosyası da size kurulum aşamalarıyla ilgili detaylı bilgi verecektir.

15.82 kg ağırlığında, kaliteli malzemeden üretilerek tasarlanan modelin baskılardaki uzunluk ölçütü 1200 milimetre ve 4800 milimetre arasında farklılık göstermektedir. 300 mm/sn gibi kısa bir sürede baskılarınızın oluşturulmasını sağlayan intermet pm 43 modeli, 294. 61 mm x 483. 54 mm x 284.2 ölçülerindedir.