Nasıl İntikam Alırım?

Birçok insan kendilerine yaşatılan kötü olaylar ya da yapılan haksızlıklar sonucunda bir intikam duygusu içerisine girerler. Bu intikam duygusu insanı içten içe tüketen ve hayata karşı kör olmasına sebep olan kötü bir duygudur. İntikamların en güzeli karşı tarafı umursamamaktır. Size yaşatılan kötü günlerin bedelini hakkınızı arayarak bulmanız mümkündür. Eşiniz ile problemleriniz olabilir.

Nasıl İntikam AlırımProblemin derinlemesine inip çözüm için uğraşabilirsiniz ya da boşanma davası güzel bir intikam seçeneği olabilir. Doğanızda insanlara zarar vermek olmayabilir. Ama kötülük yapan insanlara karşı nefretinizi de saklayamayabilirsiniz. Böyle bir durumda yasal yollardan yanlış yolda olan insanları şikâyet edebilir ve yasalara başvurabilirsiniz.

Nasıl intikam alırım? Sorusu birçok insanın kafasını kurcalamaktadır. Birçok insan intikam almanın sadece insanlara zarar vererek ya da onları üzecek durumların organize ederek yapılabileceğini düşünür. Oysa intikam soğuk yenen yemektir.

Ne yemeğin lezzeti kalır, ne de intikam için geçip giden zaman geri döner. İntikamın en büyüğü affetmektir. Affeden insan yükselir, affedilen kişi için yerin dibine girer.