On Numara Nasıl Bakılır?

Milli piyango idaresinin bizlere sunmuş olduğu bir kaç şans oyunun içerisinde bulunan on numara her hafta pazartesi günü talihlisini bekliyor. Şans topu, sayısal loto, kazı kazan, süper loto ve piyango bileti bu kategori de bulunmaktadır. On numara 81 rakam içerisinden 10 tanesinin doğru bilinmesine büyük ikramiyeyi vermektedir.

On Numara Nasıl BakılırEğer 10 tane rakamı 22 tane çekilen sayı içerisinde bulunuyorsa sizde milyarları sahibi olmuş olabilirsiniz. Eğer on rakam bilemediyseniz üzülmeyin 9 rakam ve 8 rakam bilene de iyi bir ikramiye vermektedir. Teselli ikramiyesi bazında 7 ve 6 rakam bilirseniz yine belli bir para ödülünün sahibi oluyorsunuz demektir.

Gelelim on numara nasıl bakılır sorusuna. On numarayı internet üzerinden milli piyangonun sitesinde her hafta takip edebilir. Pazartesi akşamları yapacağınız kuponun sonucunu ise pazartesi akşamı çekilişten hemen sonra yine milli piyangonun sitesinden öğrenebilirsiniz.

Sadece internet aracılığı ile de değil ertesi günün gazetesinde de spor sayfası ekinde on numara sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Üstelik hiç bir rakam bilemezseniz de sizlere ikramiye fırsatını sadece on numara vermektedir.