O Ses Türkiye Seçil Kazankıran

Bütün sene dört gözle beklenen ve reyting rekorları kıran O Ses Türkiye ses yarışması 4 Ekim 2015 tarihinde yeni sezonda ekranlara gelmeye başladı. Formatında bir değişiklik olmadan 5. sezonuna başlayan O Ses Türkiye yarışmasında moderatör diğer sezonlarda olduğu gibi Acun Ilıcalı olmuştur. Zaten TV8 kanalının sahibi olarak birçok programı bizzat sunan Acun Ilıcalı’nın bu programdan vazgeçmesi beklenilecek bir şey değil. Jüri üyelerinde ise bu sezon biraz değişiklik bulunuyor. Ebru Gündeş ve Hadise geçen sezonki gibi jürilik yapmaya devam ederken bugüne kadar yayınlanan dört sezonun sadece birinde yer almayan Murat Boz, beşinci sezonda jüri koltuğuna geri dönmüş. Bunun dışında Gökhan Özoğuz cephesindeki değişiklik ise yanına ikiz kardeşi olan hakan Özoğuz’un da gelmesi olmuştur. Yarışmayı sadece Gökhan için izleyenler için bu değişiklik hoş bir değişiklik olarak gözüküyor.

Yarışmayı izlerken dikkatimizi çeken sesleri sitemizde bulundurma fikri aklımıza geldi ve böylelikle bu yazıyı yazmak istedik. Bu gece yayınlanan bölümde sesi ile dikkatimizi çeken kişilerden biri kesinlikle Seçil Kazankıran olmuştur. 33 yaşındaki Seçil Kazankıran, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Hayatını özel bir şirkette çalışarak idame ettiren Seçil, güçlü sesinin yanı sıra düzgün fiziği ile de dikkatleri yarışmanın ilerleyen zamanlarında üzerine çekecek olarak gözüküyor. Seçil Kazankıran, Beden Eğitimi öğretmenliği mezunu olsa da bu işi yapmayı tercih etmemiş.

O Ses Türkiye yarışmasına  Sezen Aksu’nun sözlerini yazdığı Garo Mafyan’ın bestelediği Kolay Olmayacak şarkısı ile başlayan Seçil Kazankıran, bu şarkıyı seslendirirken jüri üyelerinin de dikkatini çekti. Jürilerden Murat Boz, Hadise ve Ebru Gündeş’in dönüş yaptığı O Ses Türkiye Seçil Kazankıran’ın tercihi ise Ebru Gündeş’ten yana oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.